Jaki młynek żarnowy do restauracji polecacie

Cafe Style BCG152SKMłynek żarnowy do mielenia kawy jak bardzo dobrym pomysłem dla tych osób, które lubią pyszną świeżo zmieloną kawę. Oczywiście można kupić ekspres do kawy z młynkiem jednak jest to koszt około 500zł- DeLonghi ECP33.21, obecnie jest w promocji jego normalna cena to około 600zł. Jednak młynek jest o wiele tańszym pomysłem- zawsze można zmielić tyle kawy, aby każdy mógł spróbować pysznej świeżo zmielonej kawy. Oczywiście istnieją dwa rodzaje młynków do kawy-młynki nożowe i żarnowe. Jednak o wiele lepsza jest kawa z młynka żarnowego. W młynku żarnowym istnieje możliwość regulacji grubości mielenia kawy, czego niestety nie można osiągnąć w młynku nożowym.

Czy można kupić młynek żarnowy do 150zł

Można kupić dobry młynek do kawy za około  110zł- Eldom MK150. Obecnie ten młynek jest na promocji, jego normalna cena to około 120zł. Atutem tego młynka na pewno jest dobra opinia wśród klientów oraz cena przystępna dla każdego klienta. Oczywiście posiada małą moc jest to tylko 100W, jednak ta moc pozwala na regulację stopnia rozdrobnienia kawy. Dzięki czemu można zmielić kawę zarówno do ekspresu jak również do parzenia po turecku. Oczywiście młynek ten posiada również różnego rodzaju zabezpieczenia- przed przypadkowym włączeniem czy też przed praca bez pokrywy. Jednak minusem tego młynka żarowego jest maksymalna możliwość zmielenia jednorazowo tylko 90g ziaren.  Kolejnym minusem jest waga młynka, jest to aż 2kg. Jednak atuty młynka Eldom MK150,górują nad jego wadami, które tak naprawdę nie są zbyt wielkie. Jednak ten  młynek spełnia wymagania najbardziej wymagających kawoszy. Idealnie zmieli kawę odpowiednio do potrzeb danej osoby.

Niestety jest to jedyna propozycja młynka dostępnego do 150zł. Niestety nie ma innych modeli młynków żarnowych do 150zł. Reszta młynków żarnowych do kawy kosztuje od około 160zł- Severin KM 3874 do około 600zł- Graef CM 900. Naturalnie młynki za około 160zł również są dobre, jednak są o 50zł droższe niż Eldom MK150. Więc ostateczna decyzja odnośnie zakupu będzie należała tylko do klienta.

Młynki żarnowe za około 160zł

Oczywiście są to dobre młynki, każdy z nich posiada dobre opinie wśród używających go klientów. Jednak są droższe od młynka Eldom MK150 o około 50zł.

  • Severin KM 3874-posiada regulację stopnia rozdrobnienia kawy. Posiada moc 100W. Jednak jednorazowo może zmielić aż 150g ziarenSeverin KM 3874
  • Cafe Style BGC 151SB, jest obecnie na promocji- jego to normalna na cena około 200zł. Posiada moc 150W. Jednorazowo można zmielić aż 220g ziaren. Cafe Style BGC 151SB
  • Cafe Style BGC 152SK, jest obecnie na promocji- normalna cena to około 250zł. Posiada moc 150W. Można jednorazowo zmielić 220g ziaren. Cafe Style BGC 152SK

Oczywiście im wyższa cena młynka, tym można zmielić jednorazowo więcej ziaren. Więc jeśli klientowi na tym zależy to jednak powinien wybrać młynek za około 160zł.

Eldom MK150 jako dobry wybór

Oczywiście młynek żarowy Eldom MK150  jest na pewno bardzo dobrym wyborem.młynek żarowy Eldom MK150 Nie wątpliwą zaletą tego młynka jest jego cena oraz możliwość zmielenie ziaren na różnych grubościach. Dzięki czemu każdy użytkownik może zmielić ziarnina na taką grubość, aby móc kawę zaparzyć „po turecku” czy też w ekspresie przelewowym. Klienci , którzy kupili młynek żarowy Eldom MK150 sa bardzo zadowolenie ze stosunku ceny do jakości młynka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *